Beklediğim Kampanya Uygulaması: BonusFlaş

Çok iyi bir yeni iş fikri hayata geçtiğinde “vallahi benim aklıma geldiydi” derler ya bazıları, BonusFlaş uygulamasını gördüğümde de aynı şey benim aklımdan geçti.

Gerçekten de BedavaYaşamak için tüm kredi kartları kampanyalarını bir arada gösteren, akaryakıt kampanyaları dediğimde tüm akaryakıt kampanyalarını gösterecek, kampanya takibi yapılabilecek, kampanya bittikten sonra kazanılan puanların harcamasını hatırlatacak bir uygulama tasarlıyordum ki BonusFlaş uygulaması çıktı.

BonusFlaş uygulaması Garanti Bankası kartlarınızla ilgili her şeyi (kampanyalar, ekstre bilgileri, borç ödeme vs.) tek bir yerde toplayarak size özellikle kampanya takibi ve kontrolü konusunda büyük kolaylık sunuyor.

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra TC Kimlik numaranız ve kart şifrenizle uygulamaya giriş yapıyorsunuz. Ondan sonra kartınızla ilgili her türlü bilgiye erişebiliyorsunuz. Ekstre bilgilerinize, dönem içi işlemlerinize uygulama içinden ulaşabilmek özellikle benim gibi Garanti Bankası’nda hesabı olmayıp da sadece kredi kartını kullananlar için harika bir özellik.

BonusFlaş’ın en önemli özelliği de tabi ki kampanyalar. Kampanyalara katılım için artık SMS göndermeye gerek yok, uygulama üzerinden hemen istediğiniz kampanyalara katılabiliyorsunuz. Ama daha da önemlisi kampanyalardaki durumunuzu kontrol edebiliyorsunuz.

Screenshot_2015-11-19-23-03-29

Mesela yukarıda da görüleceği gibi katıldığım Size Özel Bonus kampanyasında toplam 925 TL’lik alışverişe 40 TL bonus kazanacağım. Şu ana kadar 527 TL harcamışım, 30 Kasım’a kadar 398 TL daha harcayabilirsem 40 TL bonus kazanacağım. O bonusları da 6-13 Aralık arası harcamam gerekecek.

Normal şartlarda bu kampanyaları takip edebilmek oldukça zor. Yok kaç para harcamıştım, yok akaryakıt kampanyasında kaçıncı 100 TL’yi harcamıştım hepsini takip etmenin imkanı yok. Bonusları kazansanız bile bu sefer bir de o bonusları harcamayı unutmamak gerekiyor, yoksa zamanında harcamazsanız o bonuslar siliniyor. BonusFlaş uygulaması kampanya takibiyle ilgili tüm sorunlara çözüm oluyor. Konum bazlı bir servis olduğundan bu kampanyalara katılabileceğiniz size en yakın işyerlerini de gösteriyor. Her şeyiyle çok iyi düşünülmüş bir uygulama.

BonusFlaş içindeki kampanyalar da iştah kabartıcı. İndirir indirmez hemen 7 tane kampanyaya kayıt oldum. Bunlar.

  1. Migros Sanal Market’te 150 TL üzerine 40 TL bonus (son gün 25 Kasım)
  2. Size özel bol bonus: Toplam 925 TL alışverişe 40 TL bonus (son gün 30 Kasım)
  3. Emlak vergisine 3 taksit
  4. İlk 100 TL’lik market harcamanıza 20 TL bonus (son gün 10 Aralık)
  5. 50 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinizde %3 bonus (son gün 15 Aralık)
  6. Petrol Ofisi’nde 4 tane 100 TL akaryakıt alımına 45 TL bonus (son gün 31 Aralık)
  7. Teknosa’da 750 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL bonus (son gün 100 TL bonus)

Zaten yapacağım harcamalar için herhalde 260 TL’nin üzerinde bonus kazanacağım. Üstelik de kampanyalarda ne durumda olduğumu çok kolay takip edebileceğim.

Yazının başında da dediğim gibi “şerefsizim aklıma gelmişti” ama yapılanı BonusFlaş uygulamasından en iyi biçimde faydalanarak takdir etmek gerekiyor!

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: