Ücretsiz Dijital Pazarlama & Girişimcilik Eğitimleri Rehberi

 

Bir kaç senedir pazarlama ve girişimcilikle oldukça yakından ilgileniyorum. Son zamanların en trend konularından start-up kültürünün oldukça yaygınlaşması ve dijital dünyadaki hızlı gelişmelerle beraber artık ezbere bilinen pazarlama uygulamaları değişiyor, haliyle zamana ayak uydurabilmek için de tüm yenilikleri takip etmek gerekiyor. Bir bakıma artık dijital pazarlamayı ve yeni iş modellerini öğrenmek, onlara adapte olabilmek ayrıcalık değil, zorunluluk haline gelmiş durumda.

Peki kendimizi dijitaldeki gelişmeler konusunda nasıl geliştirebiliriz? Girişimcilikle ilgili meraklarımızı nasıl gideririz? Girişimcilere yönelik eğitimlere katılabilir miyiz? Hem de neredeyse hiç para harcamadan bunları gerçekleştirebilir miyiz? Ben de kolları sıvadım, bu konuda sizlere de oldukça faydalı olacağına inandığım bir araştırma yaptım ve Ağustos ayında İstanbul´da dijital dünyadaki gelişmeler hakkında katılabileceğiniz ücretsiz etkinlikleri derledim.

Tarih sıralamasına göre etkinlikler su şekilde:

  1. Digitalzone Meetups: SEO & Dijital Pazarlama Eğitimleri: 23 Ağustos Çarşamba günü saat 19:00’da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups, ücretsiz olarak SEO ve dijital pazarlama konusuna ilgi duyan katılımcıları bir araya getirmeye devam ediyor. Yer: KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi/Sisli. Kayıt sayfası ve program bilgisi için tıklayınız.

Digitalzone Meetups: SEO & Dijital Pazarlama Eğitimleri

    2. Kullanıcı Deneyimi Tasarımı: Bu eğitimin temel amacı katılımcılara ürün yönetimi ve geliştirme süreçlerimde kullanıcı deneyimi hakkında güçlü bir farkındalık sağlamak ve hem masaüstü hem de mobil ortamda sunulan etkileşimli arayüzlere yönelik uygulamalı olarak analizi ve bilgi becerisi kazandırmaktır.

Yer/Tarih: 23 Ağustos Çarşamba 18.20’de, İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası İTÜ Çekirdek Açık Ofisi’nde gerçekleşecek etkinliğimize katılabilirsiniz. Kayıt sayfası ve program bilgisi için tıklayınız.

Screenshot 2017-08-21 at 17.43.21

 

   3. Startup’lar İçin Fikri Mülkiyet Stratejileri: Bu etkinlikte yazılım ve bilişim sektöründe faaliyet gösteren girişimcilerin iş fikirlerini ve geliştirdikleri / geliştirmekte oldukları teknolojileri koruyabilmek adına atmaları gereken adımları, patent ve marka tescil işlemleri ile bunlara ilişkin hukuki süreçleri ele alınacak.

Yer/Tarih: 24 Ağustos, 18:30 – Impact Hub/Kağıthane. Kayıt sayfası ve program bilgisi için tıklayınız.

Screenshot 2017-08-21 at 17.43.57

Okullar açılmadan, bayram tatili öncesi kendinize bir yatırım yapmak adına maliyetsiz katılabileceğiniz bu etkinlikler için sadece biraz zaman ayırmanız yeterli olacak. Üstelik her biri çok güzel networking fırsatı da sağlıyor. Simdi çalışkan olma ve kendinizi geliştirme zamanı! Sonra da keyifle tatilimizi yaparız 🙂

Bunun gibi pek çok bedava eğitim için, Instagram sayfamızı takip edin. Takip için tıklayın.

 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: