Artık Kimse 3G Modemim Yok Demesin!

Su gibi, yemek gibi, elektrik gibi Internet de artık hayatımızın olmazsa olmazları arasına girdi. Internet birçok kişi için birincil bilgi, haber, iletişim ve eğlence kaynağı haline  geldi. Ben artık Internet’e bağlanmadığım bir günü bile düşünemiyorum, hatta nereye gidersem Internet’in de sürekli ulaşılabilir olmasını istiyorum.

İşte zaten sürekli Internet’e bağlıyım, evde limitsiz 16 Mbit ADSL var, akıllı cep telefonum için aylık 2Gb limitli 3G Internet paketim var. Ama yine de yoldayken ya da oteldeyken laptop’umu açma gereği duyduğumda keşke bir de 3G modemim olsaydı diyordum. Bu tip durumlarda da cep telefonumu wireless modem olarak kullanarak yine bilgisayarımdan Internet’e bağlanıyordum, ama Avea o kadar cazip bir 3G Modem teklifi sunuyor ki gerçekten almadan duramayacağım.

Teklifin adı Kademeli Jet Modem.

Aylık 1GB’a kadar 9 TL, 1 GB’ı geçerseniz 4 GB’a kadar da 29 TL. 4 GB’ı da aşarsanız MB başına 0,05 TL alacaklarmış. Artık iyice abarttınız, 100lerce GB kullandınız, maksimum ödeyeceğiniz 99 TL. Modem fiyatı da yine diğer operatörlere göre bulabileceğiniz en iyi fiyat, bir seferlik sadece 49 TL. Kontrat yok, ihtiyacınız kalmadığı an iptal edebilirsiniz. Reklamı da çok güzel olmuş 🙂

Tek dikkat etmeniz gereken kullanım limitleriniz. Kullanım miktarınızı da INTERNET yazıp 6000’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilecekmişsiniz. Ayın son gününde 1 GB’ı geçip 20 TL fazla ödemek zorunda kalırsanız kötü olur ama ay boyunca 4GB’a 29 TL ödemek de diğer Internet Servis Sağlayıcılarla karşılaştırılınca çok iyi. Aylık 1 GB’a sadece 9 TL ise kesinlikle kimseyle karşılaştırılamaz.

Kampanya 15 Mayıs’a kadar sürecekmiş. 15 Mayıs’a kadar bu koşullarda abone olduğunuzda aynı koşullarda kullanmaya devam edeceksiniz.

Ayda 9 TL’ye her yerde Internet’e bağlanma özgürlüğü gerçekten de paha biçilemez! Artık kimse 3G modemim yok demesin.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: