Bedava Yaşıyoruz Bedava!

Hayatımı keyifli yaşamayı severim. Hayatıma keyif katarken bu keyfi çok ucuza hatta daha da iyisi bedavaya getirebiliyorsam keyfim daha da  artar. Aldığım bir ürünü ya da katıldığım bir etkinliği başka bir yerde daha ucuza görmek ise beni deli eder.  Ben de deli olmamak ve mutlu mutlu hayatıma keyif katmak için araştırırım. Ürün özelliklerini, fiyatları, promosyonları…

Günümüzün hızlı rekabet ortamında da kampanyaları, promosyonları takip ederek, araştırarak kaliteli bir hayatı çok ucuza hatta bedavaya yaşamak mümkün. Internet bedava yaşam kaynakları bulmayı daha da kolaylaştırıyor. Ben de bu blogda sizlere tüm alışverişlerimizi nasıl daha ucuza yapabiliriz konusundaki deneyimlerimi, kaçırılmaması gereken promosyonları ve kampanyaları ve bunlardan yararlanmak için dikkat edilmesi gereken noktaları paylaşacağım. Bloga mümkün olduğunca her gün en az bir yazı eklemeye çalışacağım. Bu arada sizlerin de blogla ilgili düşünce ve önerilerinizi çok merak ediyorum. Gerek buradaki yorum kısmından, gerek bedavayasamak@gmail.com adresinden ya da Instagram üzerinden instagram.com/bedavayasamak  yorumlarınızı ve önerilerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim. Instagram üzerinden sayfamızı takip ederek, güncel pek çok kampanya, indirim ve bedava etkinlikten haberdar olabilirsiniz. Instagram sayfamızı takip için tıklayın.

 

Bu blogu yazmayı planladığımda bir de isim düşünmek gerekti. O sırada aklıma Orhan Veli’nin “Bedava”  isimli şiiri geldi. Orhan Veli bu şiirle çok sağlam bir şekilde kapitalist düzen eleştirisi yapıyordu. Benim blogum her ne kadar bir düzen eleştirisi yapmasa da kurtulmayı başaramadığımız bu düzenden kendi lehimize faydalanmanın yollarını gösterecek. Hem şiiri, hem de Cem Karaca’nın sesinden şarkısını sizlerle paylaşıyorum.

BEDAVA
Bedava yaşıyoruz, bedava;
Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;
Yağmur çamur bedava;
Otomobillerin dışı,
Sinemaların kapısı,
Camekanlar bedava;
Peynir ekmek değil ama
Acı su bedava;
Kelle fiyatına hürriyet,
Esirlik bedava;
Bedava yaşıyoruz, bedava.
Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: